Понеділок, 29.04.2024, 17:41

«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 7 » Твої орієнтири у виборі книг
Твої орієнтири у виборі книг
     В районній дитячій бібліотеці 6 лютого проведено заняття по формуванню інформаційної культури школярів під назвою «Твої орієнтири у виборі книг». На занятті приймали участь учні 5-А класу з класоводом Буринською Тетяною Григорівною Бібліотекар відділу 5-9 класів Колесник Н.Д. познайомила учнів із бібліотечно-бібліографічною класифікацією, навчила нею користуватися, з’ясували що означає поняття «класифікація», яке значення для наукової діяльності людини має класифікація.
     Колесник Н.Д. розповіла учням про необхідні кожній бібліотеці каталоги що служать посередником між книгою та читачем, що каталоги є алфавітний і систематичний, до якого звернутися залежить від того, що знає читач про книгу. Бібліотекар провела конкурси та вікторину «Я бібліограф». Активними себе показали: Савочка Тарас, Козак Максим, Марчук Андрій, Красовський Дмитро, Кульба Даря, Копачевська Анастасія, Береговська Олена, Столковський Артем.
     Діти ознайомилися з книжковою виставкою «В полоні мудрих книг», новинками літератури, газет і журналів.
Переглядів: 493 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0