Четвер, 02.05.2024, 00:25

«  Квітень 2012  »

Головна » 2012 » Квітень » 5 » Урочисті збори присвячені проводам призовників до Збройних сил України
Урочисті збори присвячені проводам призовників до Збройних сил України
     5 квітня 2012 року у приміщенні районного будинку культури відбулись урочисті збори присвячені проводам призовників до лав Збройних Сил України. Цьогоріч ряди Збройних Сил поповнять 25 юнаків з Білогірського району.
   В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради В.Л. Васильчук, заступник голови райдержадміністрації М.М. Подлєсний, військовий комісар об'єднаного Білогірсько-Теофіпольського військового комісаріату І.А. Новосядлий, які побажали майбутнім солдатам витримки, бадьорості духу, мужньої закалки, щоб гідно нести почесний обов'язок оберігати Батьківщину, дали настанови добре служити і не посоромити своєю службою наш район та зустрічати на своєму шляху лише мудрих командирів та надійних товаришів.
      Перед присутніми виступив майбутній військовий Юрій Миколюк, запевнивши присутніх в тому, що призовники району з честю виконають свій військовий обов’язок перед Вітчизною.

Багато гарних та теплих слів линуло на адресу майбутніх солдатів від матерів призовників. За давньою українською традицією матері пов'язали рушники своїм синам, як символ батьківського благословення майбутніх воїнів на священну справу захисту своєї Вітчизни. Музичним дарунком для усіх були пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності РБК, викладачів дитячої школи мистецтв. По завершенні урочистостей призовники отримали подарунки

Переглядів: 682 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1