Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2012 » Квітень » 03
       Попередня перевірка органу місцевого самоврядування та підконтрольної території була Сушівцях у серпні минулого тому. І до честі тамтешнього керівництва, більшість зауважень уже знайшли позитивне вирішення.  За словами сільського голови Галини Наголюк, одним із головних досягнень можна вважати налагоджену співпрацю з місцевими інвесторами. На території сільської ради господарюють ... Читати далі »
Переглядів: 719 | Додав: bil-rada | Дата: 03.04.2012 | Коментарі (0)

Нещодавно відбувся кубок району з футзалу, в якому прийняли участь шість команд району. Передувало змаганням жеребкування, яке було проведено серед команд-учасниць. В результаті команди розбили на дві групи :
        1 група – «Колос» РБК, ФК «Юрівка - 2», ФК «Квітневе»;
        2 група – «Олімп», ФК «Юрівка - 1», ФК «Ямпіль».

Потому розбили ігри на три тури між двома групами. Перший тур відбувся між командами «Юрівка 1» – «Ямпіль», у якому здобула перемогу команда ямпільчан з рахунком 8:6. Проте інтрига в матчі зберігалась до закінчення гри. Наступна гра цього туру відбулась між командами «Юрівка 2» - «Квітневе». Гра проходила «в одні ворота». Доказом цього є відповідний  рахунок 7: 0 на користь Юрівки. У другому турі зустрілись дві команди із Білогір'я, які здобули перемоги над командами з Юрівки. «Олімп» переміг у «Юрівки 1» з рахунком 4:2, а команда «Колос» у «Юрівки 2» з рахунком 6:3. Наступний тур був вирішальним для команд, адже на кону стояли перші місця в групах. «Ямпіль» грав з «Олімпом». Рахунок 6:3, перемога за ямпільськими спортсменами. Хоча результат здивував багатьох, адже у першому таймі гравці «Олімпу» виглядали набагато сильнішими. Перший тайм закінчили з рахунком 3:1. Коли розпочався другий тайм «Ямпіль» зібрався з силами і здобув перемогу. Друга гра була не такою цікавою, як перша, тому що вся гра йшла «в одні ворота», і «Колос» переміг команду з Квітневого з рахунком 7:2. ... Читати далі »
Переглядів: 487 | Додав: bil-rada | Дата: 03.04.2012 | Коментарі (0)