Субота, 04.05.2024, 03:19

«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 15 » Привітали працівників сільського господарства
Привітали працівників сільського господарства
14 листопада 2013 року, в районному  будинку культури відбулися урочистості, в яких участь взяли участь заступник голови районної ради Віра Васильчук та голова районної державної адміністрації Валерій Курсов. Зал зібрав сотні людей агропромислового комплексу Білогірщини: працівників полів та ферм, керівників та спеціалістів фермерських господарств.  В цей святковий день вшановували не тільки працівників сільського господарства, але й усіх тих, хто від зорі до зорі, без вихідних днів та відпусток працює на землі, вирощує хліб, постачає молоко, м’ясо та інші продукти. Праця селянина залишається найважливішою на землі, але, водночас, і найважчою.
      З вітальним словом до аграріїв звернулася  Віра Васильчук. У зв’язку із святкуванням  кращі працівники сільськогосподарського виробництва були нагороджені   грамотами
районної ради та районної державної адміністрації.
   Трудівників краю привітав заступник начальника Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Конончук, який вручив кращим працівникам галузі   відзнаки Міністерства агропромислового розвитку України, обласної державної адміністрації та обласної ради,  Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.
    Начальник управління агропромислового розвитку адміністрації Віктор Рабчук також привітав трудівників села та вручив їм нагороди управління.
   Урочисте зібрання продовжив змістовний святковий концерт, підготовлений працівниками районного будинку культури.

Переглядів: 406 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0