Субота, 27.04.2024, 21:43

«  Січень 2012  »

Головна » 2012 » Січень » 30 » Підсумували роботу медичної галузі
Підсумували роботу медичної галузі

На медичній раді, яка відбулась 27 січня в Білогірській ЦРЛ, було заслухано звіт головного лікаря В.А. Навроцького про діяльність установи за минулий рік. Зокрема, він звернув увагу на те, що діяльність галузі охорони здоров’я Білогірського району в 2011 році була спрямована на забезпечення стабільної роботи медичних закладів в умовах економічної кризи, зміцнення та модернізацію їх матеріально – технічної бази , удосконалення системи управління ЛПЗ, покращення якості обслуговування населення, забезпечення рівного доступу до медичних послуг, поліпшення стану здоров’я та продовження  тривалості життя жителів району. Проводилась велика робота спрямована на покращення якості медичної допомоги, поліпшення умов перебування хворих у стаціонарі та амбулаторно-поліклінічних закладах. На даний час медичну допомогу населенню району надають 43 лікувально – профілактичні заклади : Білогірська ЦРЛ, до складу якої входять районна поліклініка потужністю 330 відвідувань в зміну та стаціонар на 150 ліжок; Ямпільська ДЛ з потужністю поліклініки – 60 відвідувань в зміну та стаціонар на 15 ліжок; Дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Ставищанська- 30 відвідувань в зміну, Перерослівська – 30 відвідувань в зміну); 24 ФП та 15 ФАПів.
     В лікувальних закладах району працює – 68 лікарів при 87,5 штатних посадах, включаючи зубних лікарів, що складає 78 %. Кількість штатних посад середніх медичних працівників – 200.25, фізичних осіб 230.
    Показник забезпеченості населення лікарями становить – 23.4 на 10 тис. населення, забезпеченість середніми медичними працівниками, включаючи ФАП, - 77.3 на 10 тис. населення.
    Зі звітом про окремі напрямки роботи виступили лікарі М.Нікітіна, О.Поторока, В.Чернюк, Ф.Мушинський, які у своєму виступі звернули увагу на питання профілактики онкозахворювань, туберкульозу, профілактичних оглядів. Підсумував роботу головинй терапевт обласного управління лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню В.І.Паламарчук.

У заході взяли участь і виступили голова районної ради Л.В. Янишина та голова райдержадміністрації В.В. Заріцький. Л.В. Янишина запевнила, що і в наступному році районна рада підтримуватиме галузь медицини, адже цього року з районного бюджету була виділена значна сума на підтримку Білогірської ЦРЛ та проведення капітального ремонту пральні та  харчоблоку. В.В. Заріцький говорив про потребу реформування галузі та особливості втілення реформи охорони здоров'я в нашому районі.

Переглядів: 601 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1