П`ятниця, 03.05.2024, 17:58

«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 6 » Підписано Меморандуми про співпрацю щодо розвитку культурно-історичного туризму
Підписано Меморандуми про співпрацю щодо розвитку культурно-історичного туризму

У залі засідань Будинку рад в рамках міжнародного проекту «Шлях Гедиміновичів», відбулося підписання Меморандумів про співпрацю між Хмельницькою обласною державною адміністрацією та Асоціацією органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів».

Взяв участь у заході з підписання угоди заступник голови обласної ради Василь Осадчий.

Від імені Асоціації органів місцевого самоврядування Меморандум підписав виконавчий директор Асоціації Генадій Друзенко, а від Хмельницької обласної державної адміністрації – заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль.

Сторони виявили взаємне бажання об’єднати зусилля та ресурси для реалізації транскордонного проекту «Шлях Гедиміновичів», спрямованого на промоцію спільної культурно-історичної спадщини, створеної під час врядування династії Гедиміновичів на землях сучасних України, Білорусі, Литви та Польщі.

Задля досягнення задекларованої мети визначено кілька основних напрямків для співпраці: створення транскордонного туристичного маршруту «Шлях Гедиміновичів» на території сучасних Білорусі, Литви, Польщі та України, сприяння відновленню історичних пам’яток, пов’язаних з династією Гедиміновичів, сприяння дослідженню формування східноєвропейської ідентичності та спільної культурно-історичної спадщини, створеної під час врядування династії Гедиміновичів на землях сучасних Білорусі, Литви, Польщі та України шляхом проведення конференцій, круглих столів, публічних дискусій тощо.

Учасники події висловили впевненість, що підписані документи матимуть продовження співпраці в інших сферах.

Переглядів: 427 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0