Неділя, 28.04.2024, 18:52

«  Серпень 2011  »

Головна » 2011 » Серпень » 3 » Підготовка до восьмої сесії районної ради
Підготовка до восьмої сесії районної ради

Сьогодні, 3 серпня, депутати районної ради розпочали розгляд питань, що виносяться на чергову восьму сесію районної ради, яка відбудеться 12 серпня 2011 року о 10 годині у смт Білогір’я в приміщенні будинку районної ради.
      У першій половині дня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, а в другій - з питань праці та соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молоді, спорту і туризму.
     Серед питань порядку денного, одним з найголовніших було внесення змін до районного бюджету на 2011 рік. Крім того, на засіданнях обох комісій обговорювались питання перейменування Білогірської дитячої музичної школи на Білогірську школу мистецтв та надання дозволу на призупинення діяльності Кур’янківської ЗОШ І ступеня.
    В ході засідання депутати заслухали й затвердили звіт про використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІІ квартал 2011 року.
Крім цих питань, на сесію планується винести питання щодо надання дозволу на створення Перерослівського та Сушовецького освітніх округів, про закриття бібліотечних установ с. Дідківці, с. В. Кахетинці, с. Кур’янки, с. Варивідки, про внесення змін до Статуту ЦБС, надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району, про виконання районної програми розвитку архівної справи за 2008-2010 роки та схвалення нової районної програми розвитку архівної справи на 2011-2015 роки.
    Завтра, відповідно до графіку, відбудуться засідання постійних комісій з питань економіки, промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства та з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин, природокористування та екології.
Переглядів: 510 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 4.7/3