Вівторок, 30.04.2024, 03:15

«  Червень 2011  »

Головна » 2011 » Червень » 10 » Підготовка до позачергової сьомої сесії районної ради
Підготовка до позачергової сьомої сесії районної ради
    Сьогодні, 10 червня 2011 року відбулись засідання двох постійних комісій. Комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району розглянула такі питання:
       - про затвердження Положення про порядок проведення комунальними підприємствами, установами, організаціями конкурсів з продажу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Білогірського району, що перебуває на їх балансах;
       - про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Білогірського району;
       - про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району.
      Комісія рекомендує сесії районної ради підготовлені проекти рішень підтримати.
Комісія з питань регламенту, організації роботи районної ради, депутатської діяльності та етики розглянули питання:
       - про вступ Білогірської районної ради на засадах дійсного члена до Української асоціації районних та обласних рад;
       - про виконання плану роботи районної ради за I півріччя 2011 року та затвердження плану роботи районної ради на II півріччя 2011 року.
       Комісія рекомендує сесії районної ради підготовлені проекти рішень підтримати.
Переглядів: 542 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0