Понеділок, 29.04.2024, 10:04

«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 7 » Чарівний світ казок Шарля Перро
Чарівний світ казок Шарля Перро

Чи є на світі людина, яка хоча б раз у житті не мандрувала дивовижною країною казок. Напевно, ні. У дитинстві всі мріють познайомитись з добрими феями, гномами або чарівником. Кожен мріє мати чарівну паличку, богатирську силу або казкову вроду. З казки ми вчимося, як на світі жити, тому що казка-це глибокий колодязь мудрості, який неможна вичерпати, він завжди сповнений розуму, доброти.
     У районній бібліотеці для дітей було проведено День казки, присвячений 385-річчю з дня народження французького казкаря Шарля Перро. На свято завітали учні 2-Б класу-класний керівник Белінська В.І. Для читачів бібліотекар Басюк Р.В. підготувала цікаву і доступну розповідь про життя письменника-автора їх улюблених казок: «Кіт у чоботях», «Червона шапочка», «Хлопчик-Мізинчик».
     Діти із задоволенням відповідали на запитання літературної вікторини «Відгадай, з якої
це казки?», називали своїх улюблених героїв, переглядали книги представлені на книжковій виставці «Світ казок Шарля Перро», брали участь у конкурсі «Моя улюблена казка Шарля Перро», діти не просто переказували казки, але й ділилися своїми думками про них.
     Справжнім подарунком для маленьких відвідувачів бібліотеки став перегляд мультфільмів за мотивами казок найулюбленішого казкаря дітей всього світу.
Переглядів: 517 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0