Неділя, 28.04.2024, 05:21

«  Січень 2012  »

Головна » 2012 » Січень » 14 » Білогірські колядки - 2012
Білогірські колядки - 2012

Сьогодні, 13 січня 2012 року, у районному будинку культури відбувся районний фестиваль «Білогірські колядки-2012». Це свято збирає найкращі церковні хори, що є  в районі, які прославляють народження нашого спасителя Ісуса Христа.
     Звичай колядування має свою давню історію, коріння якої сягає ще арійських часів. З появою християнської релігії обряд колядування був приурочений до Різдва Христового.
     З вітальним словом до усіх гостей свята звернулись єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій, заступник  голови районної ради Віра Васильчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельничук.

На фестиваль колядок завітали аматори художньої самодіяльності сіл Кащенці, Гулівці, Погорільці, Хорошів, дитячий фольклорний ансамбль «Веселинка», с. Сушівці, народний аматорський вокальний ансамбль «Спомин» РБК, дитячий зразковий фольклорний ансамбль «Добрий настрій» РБК, вокальний ансамбль дитячої школи мистецтв, народний аматорський ансамбль «Народні музики», церковний хор храму Різдва Пресвятої Богородиці смт Білогір’я, хор Святотроїцького джерела смт Ямпіль, хор Свято-Богоявленського храму с. Мокроволя, хор Храму преподобної Параскеви-Сербської с. Паньківці, хор Свято-Михайлівського храму с. Гулівці, хор Свято-Миколаївського храму с. Сушівці, хор Свято-Дмитрівського храму с. Варивідки, хор Свято-Введенського храму с. Тихомель.

Фестиваль «Білогірські колядки - 2012» порадував усіх учасників свята зустріччю з українськими звичаями та обрядами, що несуть основу релігійної духовності українського народу і відтворюють частину національної культури України.
Переглядів: 882 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/2