Вівторок, 30.04.2024, 05:13

«  Червень 2011  »

Головна » 2011 » Червень » 2 » Білогірщина святкувала Міжнародний день захисту дітей
Білогірщина святкувала Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, діти найдорожчий скарб для своїх батьків, у який вони вкладають чимало сил, аби згодом він розкрив усі свої багатства перед іншими людьми. То, напевно, стало уже гарною та доброю традицією у цей день влаштовувати грандіозні та масштабні свята. Цього річ до райцентру привезли діток з усього району і разом з малюками, які мешкають у райцентрі, вони мали змогу віцдпочивати, бешкетувати, брати участь у цікавих конкурсах та іграх, а також отримувати подарунки. У перший червневий день діткам можна практично все, як імениннику у день його народження. Про те, що у малечі повинно бути щасливе дитинство і про відповідальність за дитячі роки лежить на плечах кожних батьків говорила у вітальному виступі  голова районної ради Людмила Янишина. Теплі та щирі слова привітань почули малюки, батьки та педагоги від В.Панасюк, начальника служби у справах дітей, та Н.Укримської, директора реабілітаційного центру «Промінь надії».
      Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. І маленькі артисти, співаки, танцюристи, поціновувачі художнього слова своїм виступом перед однолітками доводили, що вміють наполегливо працювати аби досягти перших результатів, аби з гідністю називатися перлинками білогірської сцени. Свято дитинства – це гарний привід дітям ще раз побавитися, позмагатися між собою у цікавих конкурсах, поласувати солодощами, помалювати на асфальті. Усе це передбачили організатори свята і запропонували малечі взяти участь у конкурсі малюнка на асфальті та поборотися у праві називатися найкмітливішим та найсильнішим, позмагавшись у конкурсах, проведених методистом РБК Л.Особською. розпочиналося свято на площі біля районного будинку культури, а потім продовжилося у районному скверику, де гарно обладнаний дитячий майданчик. Життя вирувало і дивлячись на щасливі лиця малюків, їхня радість та задоволення передавалося і дорослим. Недарма кажуть, що день захисту дітей – це свято тепла, ласки, турботи. Спасибі за те, що дитячий світ різнобарв’ям пустощів і розваг вніс багато позитиву і розмалював у світлі фарби звичайне буденне життя слід сказати не лише організаторам свята, а й численним спонсорам та меценатам серед яких В.Мельник, Р.Симоні, А.Ковальський, О.Квасюк, Л.Дячина та С.Корнійчук.
Переглядів: 569 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1