Неділя, 05.05.2024, 08:02

«  Серпень 2012  »

Головна » 2012 » Серпень » 15 » Засідання робочої групи
Засідання робочої групи

П’ятнадцятого серпня цього року відбулося засідання членів  робочої групи з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 21-ї річниці незалежності України. В проведенні засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Мельничук, заступник голови районної ради Віра Васильчук, вів засідання заступник голови районної державної адміністрації Олександр Примак.
      Члени робочої групи обговорили питання забезпечення участі району 24 серпня цього року в розгортанні на майдані Незалежності в м.Хмельницькому виставкового містечка «Музей під відкритим небом», обласної виставки творів образотворчого та декоративно- прикладного мистецтва «Барви Хмельниччини». участі делегації району в обласних урочистих заходах. А також ними обговорено деталі проведення в районі основних заходів на відзначення Дня Державного Прапора та 21-ї річниці незалежності України. Зокрема, проведення 22 серпня районних урочистих зборів з нагоди основного державного свята, а 23 серпня  проведення урочистої церемонії офіційного підняття на площі перед адмінбудинком районної влади Державного Прапора України, вручення паспортів громадянина України та пам’ятних подарунків школярам, які народилися в серпні та відзначилися в навчанні, спорті, громадській роботі. В цей же день,тут же, на площі, відбудеться урочисте відкриття районної Дошки Пошани «Кращі люди Білогірщини».
     На засіданні кожному члену робочої групи доведено до виконання його завдання, встановлено чіткі строки його  реалізації.
Переглядів: 515 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1