Неділя, 05.05.2024, 07:27

Головна » 2012 » Серпень » 31 » З Днем знань
З Днем знань
                              Шановні педагоги, учні, батьки
  Свято першого дзвоника,Дня Знань,- завжди хвилююче, особливе. Адже в цей день сідає за парти наше юне покоління - майбутнє держави. Учні в світлих навчальних класах розпочинають навчання, щоб згодом використати всі набуті знання на користь своєї Вітчизни,народу.
    Протягом літа завдяки старанню освітян району школярі гарно відпочили в пришкільних таборах денного перебування, стаціонарних таборах, санаторно - лікувальних, на березі Чорного моря і тепер готові з новими силами розпочати навчальний рік.
   Праця вчителя, на перший погляд, скромна і непримітна. Але скільки духовних сил, мудрого терпіння і великої любові несе в собі кожен педагог, щоб виховати справжніх людей, патріотів своєї Батьківщини, які всі свої зусилля спрямують на розквіт нашої матері - України.
  Ми щиро вдячні вчителям, працівникам дошкільних закладів освіти, ветеранам Освітньої ниви за їх працю і старання. Віримо, що Ви і надалі будете навчати, виховувати школярів району, вкладаючи в кожне дитяче серце часточку своєї душі, своєї любові. Будьте для своїх учнів прикладом, гідним наслідування ! Сійте в їх душі зерна вічного, доброго, мудрого !
   На порозі нового навчального року від імені районної державної адміністрації, районної ради прийміть, шановні педагоги, найщиріші вітання, побажання щастя, здоров, успіхів на нелегкій освітянській ниві, а вам, дорогі школярі, здобуття міцних, вагомих знань.

О.Мельничук, голова                              Л.Янишина, голова
        райдержадміністрації                              районної ради