Понеділок, 06.05.2024, 15:24

«  Лютий 2012  »

Головна » 2012 » Лютий » 23 » Вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни!
Вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни!
   Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил України, військовослужбовці, жителі району!

З нагоди Дня захисника Вітчизни шлемо вам сердечні вітання і найкращі побажання добра і здоров’я, щастя і радості, оптимізму і злагоди.
    Це свято, насамперед, данина героїчним традиціям нашого народу, вияв любові та гідності.     Воно завжди нагадуватиме, що захист суверенітету, територіальної цілісності держави є священними обов’язком її громадян. Тому особливі  слова вдячності висловлюємо нині шановним фронтовикам за мужність і героїзм, за подаровані нам свободу та мир.
    Сердечно вітаємо всіх воїнів-інтернаціоналістів і щиро дякуємо їм за проявлені ними доблесть і стійкість, витримку і військову честь.
    Схиляємось у низькому поклоні перед жінками-фронтовичками за неймовірні страждання, пережиті ними, за терпіння, мужність, які допомогли нашій Вітчизні вистояти у важку годину.
      Вітаємо всіх воїнів Збройних Сил України, які з честю продовжують ратну справу своїх дідів і батьків.
     З Днем захисника Вітчизни вас, дорогі білогірчани! Здоров’я, родинного благополуччя всіх земних благ!

Л.Янишина,                                                 В.Заріцький,
голова районної ради,                          голова районної державної адміністрації.
Переглядів: 573 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1