Неділя, 05.05.2024, 06:09

«  Серпень 2012  »

Головна » 2012 » Серпень » 9 » Районний конкурс "Краща сільська, селищна рада" ІІ етап
Районний конкурс "Краща сільська, селищна рада" ІІ етап
Останнім акордом конкурсу–огляду на кращий санітарний стан стала Білогірська селищна рада.

Комісія завітала до Тростянки, Карасихи та здійснила екскурсію закладами соціальної сфери, які є гордістю селища.

Щодо благоустрою населених пунктів, то картина вимальовується не зовсім чітка, бо з одного боку помітно, що роботи по наведенні ладу були проведені, з іншого – не покошені місцини – це прогалина, яку потрібно заповнити, себто, у нашому випадку, виправити і допрацювати.

Зрештою, не можна вказувати лише на місцеву владу і чекати, коли хтось прийде і все зробить. Громада теж повинна брати активну участь у громадському житті і долучатися до робіт, аби зробити рідний населений пункт ще кращим та привабливим для туристів.

А пригадується чомусь весняний суботник, коли працівники бюджетних установ прибирали вулиці і вели війну зі сміттям, а ті, у кого працювали по під вікнами, навіть на вулицю не визирнули.  Отож, шановні земляки, те у якому світі ми живемо, залежить в першу чергу від нас самих.

Серед установ, які відвідали члени комісії, Тростянецький будинок культури, дошкільні заклади освіти райцентру, дитячу школу мистецтв та райлікарню.

Дошкільні заклади освіти зможуть легко перенести малюків у чарівний світ казок та пригод, бо ж не лише мають різноманітні іграшки, а й оригінально прикрашені стіни кожної кімнати.

Та й дитячі майданчики – справжня радість малятам, бо там не лише різноманітні каруселі, а й персонажі улюблених оповідок та тварини, виготовлені вмілими руками педколективів.

Гарно і в дитячій школі мистецтв. Тут панує незвичайна атмосфера, ніби самі стіни увібрали звуки музики. Світлі та просторі класи. Тож дітям буде легко тут пізнавати ази музичної освіти.

А центральній районній лікарні триває капітальний ремонт харчоблока.

Переглядів: 600 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1