Неділя, 05.05.2024, 02:05

«  Серпень 2012  »

Головна » 2012 » Серпень » 6 » Районний конкурс "Краща сільська, селищна рада" ІІ етап
Районний конкурс "Краща сільська, селищна рада" ІІ етап
Триває огляд на кращий санітарний стан та благоустрій серед сільських та селищних рад. Комісія, очолювана заступником голови райради В.Васильчук, побувала нещодавно у Ямпільській селищній та Миклаській, Воробіївській, Довгалівській та В’язовецькій сільських радах.

Увагу звертали на те, у якому стані заклади медицини, освіти та культури, чи в належно доглянуті прилеглі території до вище названих закладів.

Відразу ж хочеться зауважити, що заклади соцкультпобуту, так як і підвідомчі їм території, утримуються на рівні. Отож, не лише люди, віддані своїй справі працюють на території вище перелічених сільських та селищної ради, а ще хазяйновиті та вправні господарі та господині.

Не одне «спасибі» линуло в їхню адресу від заступника голови райради В.Васильчук.

А от голови територіальних громад отримували не лише поради, як зробити своє село ще кращим, а й отримували зауваження.

Отож, здається, що в одному селі якось уживаються дві країни, два світи, бо от хоча б порівняти школу у В’язівцях і санітарний стан вулиць. У школі бездоганний порядок, буяють квіти на клумбах, усе чисто на подвір’ї, натомість вулиці потопають у зеленні.

Не допрацювали і у Ямполі, бо частина селища – просто куточок Європи, а за декілька метрів – місцина потребує уваги господаря. Проте соціальні заклади тут в прекрасному стані.

Ще раз особливо хочеться подякувати колективам дошкільних закладів, бо політ для їхньої фантазії не обмежений.

З таких простих речей роблять прекрасні декоративні оздоби для дитячих майданчиків. І у кожному дитсадку вони оригінальні.

Переглядів: 513 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1