П`ятниця, 26.04.2024, 11:10

«  Серпень 2014  »

Головна » 2014 » Серпень » 31 » Привітання голови районної ради Людмили Янишиної з Днем знань
Привітання голови районної ради Людмили Янишиної з Днем знань

Дорогі учні! Вітаю вас із Днем знань!
1 вересня особливо хвилюючий та відповідальний день. Ця дата символізує початок нового, незвіданого життя для першокласників Білогірщини. Саме з цього дня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань, до нових звершень, до самостійного відповідального життя повноправного українського громадянина.Вітаю вас із цим чудовим днем! Нехай у житті кожного з вас завжди буде місце знанню, мудрості! Доброго шляху вам по шкільній дорозі!

Шановні педагоги та батьки!
   Цей день є і вашим святом. Ваша велична праця є чи не найвідповідальнішою, адже саме ви вирощуєте майбутнє держави, саме від вас залежить, якою стане Україна завтра. Бо саме ви виконуєте найвідповідальнішу місію – навчаєте та виховуєте нову еліту нашої молодої країни. Низький уклін вам за виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Спасибі за теплоту сердець, за переданізнання та життєву мудрість. Нехай ваші дітита учні прославляють Україну, наш край, свою сім’ю та школу. Це і стане найкращим подарунком для кожного учителя та кожного батька. За вашу самовіддану працю нехай Господь огорне кожного з вас своєю любов’ю та благодаттю, дарує здоров’я, наснагу та добробут вам і вашим родинам!

Голова ради                                                                                             Людмила  Янишина
Переглядів: 443 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0