Понеділок, 29.04.2024, 01:38

«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Огляд сільських, селищних рад
Огляд сільських, селищних рад

26 квітня 2013 року члени комісії оглянули санітарний стан та благоустрій території територіальних громад Воробіївської, Довгалівської, В’язовецької сільських рад та Ямпільської селищної ради.
Жителями територіальної громади с.Воробіївка наведено належний санітарний  стан в сільському парку, дерева і огорожа побілені. Розпочато роботи по благоустрою кладовища, наведенню належного стану по вулицях села.

На жаль ще нічого не зроблено на кладовищах в селах Тихомель і Погорільці. Не ліквідоване сміттєзвалище біля кладовищп с.Тихомель.
     Добре попрацювали по благоустрою своїх сіл жителі Москалівка і Довгалівка. Усі вулиці прибрані, огорожі, побілені, об лаштовані криниці. Наведено належний порядок на кладовищі.

У належному стані території біля Довгалівської ЗОШ 1-111 ступенів, дитячого садочка, сільського клубу, фельдшерсько-акушерського пункту.

На день перевірки жителі громади села Ставок ще нічого не зробили по благоустрою своїх присадибних ділянок, подвір’їв, вулиць.
В цьому селі вулиці захаращені, кругом знаходяться будівельні матеріали. Багато сміття.

Зовсім ішна картина в с.В’язовець. Тут скрізь наведено належний порядок. Огороджена територія місцевого товариства, школи, сільської ради, кладовища, сільського будинку культури і фельдшерсько-акушерського пункту. Усі криниці в селі об лаштовані. Село чисте від сміття.

Багато роботи по благоустрою територій зроблено жителями територіальної громади Ямпільської селищної ради. Але є ще також певний об’єм робіт які будуть виконані до свят.

Переглядів: 421 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0