Понеділок, 29.04.2024, 08:33

«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 29 » І знову про благоустрій
І знову про благоустрій

26  квітня 2013 року голова районної ради Людмила Янишина взяла участь у проведенні засідання робочої групи з питань благоустрою території та населених пунктів під головуванням голови районної державної адміністрації Олександром Мельничуком. Як повідомив керівник району, необхідність проведення такого засідання викликана тим, що, незважаючи на значний об’єм робіт, проведених до Дня довкілля, залишилося чимало проблемних питань. Це, насамперед, стосується окремих ділянок лісів та вулиць, де стихійні сміттєзвалища не лише псують естетичний вигляд, але й є прямою загрозою довкіллю. Сміття, використані матеріали, скло у лісі в районі «Мазярня», на вулиці Миру в районному центрі – саме таку картину аналізувала робоча група. Серед пропозицій щодо вирішення цієї проблеми було встановлення баків для сміття, укладення договорів на вивезення сміття з фізичними та юридичними особами, висвітлення інформації про порушників санепідеміологічних норм в ЗМІ та інші. Однак члени робочої групи дійшли висновку, що без залучення громадськості проблеми не вирішити. А тому, вже починаючи з 29 квітня, слід провести збори громадян із залученням депутатів, правоохоронних органів, пожежників у всіх населених пунктах району ( а проблем вистачає скрізь) для того, щоб ще раз обговорити питання з населенням, попередити про можливі наслідки недотримання санітарних норм та правил благоустрою та організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.
Переглядів: 485 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0