Неділя, 28.04.2024, 16:50

«  Листопад 2012  »

Головна » 2012 » Листопад » 19 » Фестиваль «Квітуй мій край, Хмельниччино моя»
Фестиваль «Квітуй мій край, Хмельниччино моя»
До завершення підходить фестиваль «Квітуй, мій край, Хмельниччино моя», котрий присвячений 75 –ти річчю утворення Хмельницької області. Минулих вихідних фестивальна естафета завітала на територію Довгалівської сільської ради. Традиційно, у закладі культури гостей зустрічає містечко майстрів. Тут найкращі вироби декоративно-прикладного мистецтва, які виготовлені умілими жителями сільської ради.
         Урочисте відкриття проходить на сцені. З вітальним словом до присутніх звернулися Г.Бійчук, сільський голова, М.Хоменко, директор Білогірського РБК, І.Довгошея, керівник ФГ «Довгалівське», В.Кобера, депутат районної ради. Приймали жителі Довгалівки символи естафети від делегації з Сивок, котру очолив В.Іванюк.
        А місцеві аматори сцени радували прекрасним та змістовним концертом.
     У неділю святкове дійство уже буяло різномаєм талантів в Гулівецькому будинку культури. Вражала своєю змістовністю виставка, котра зустрічала гостей яскравістю кольорів та неординарністю візерунків.
      Естафету гулівчани приймали від делегації із Довгалівки, котру очолила сільський голова Г.Бійчук. Зі словами вітань до гостей свята звернулись Л.Юрківська, очільник місцевої громади, О.Примак, заступник голови райдержадміністрації, Л.Особська, провідний методист Білогірського РБК, С.Яловчука, депутат районної ради, заступник генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля», С.Шубчик, голова ФГ «Зоря» та О.Івчук, голова ФГ «Адріана».
     Аматори художньої самодіяльності підготували святковий концерт, а допомогли їм зробити зустріч неперевершеної гурт троїстих музик районного будинку культури.
Переглядів: 526 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1