Субота, 27.04.2024, 21:25

«  Листопад 2012  »

Головна » 2012 » Листопад » 23
       З метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості сільського населення, стоврення умов щодо розвитку підприємницької діяльності, активіазції ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, організації оплачуваних громадських робіт, організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищенні кваліфікації незайнтих громадян, залучення іноземних інвестицій, ліквідації тіньової зайнятості та вироблення конкретних рекомендацій щодо покращення роботи з цього напрямку, за ініціативиою Білогірського районного центру зайнятості 23 листопада проведено засідання "круглого столу" на тему: "Співпраця центру зайнятості з сільськими та селищними радами в частині виконання угод про співпрацю за 2012 рік".

В проведенні засідання "круголого столу" взяв участь та виступив з пропозиціями щодо перспектив економічного та соціального розвитку сільських територій району начальник відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Володимир Лісовик.
Переглядів: 503 | Додав: bil-rada | Дата: 23.11.2012 | Коментарі (0)

Відповідно до положення про районний конкурс серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території відбувся третій етап.

Комісія з проведення районного конкурсу побувала у Великоборовицькій, Вільшанецькій і Гулівецькій сільських радах, які претендують на перемогу у районному конкурсі.

Комісія внесла обгрунтовані пропозиції голові районної ради про нагородження переможців конкурсу.

Нагородження переможців районного конкурсу буде проведено на урочистому засіданні з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Переглядів: 482 | Додав: bil-rada | Дата: 23.11.2012 | Коментарі (0)

Згідно з положенням про обласний конкурс "Краща сільська (селищна) рада", затвердженим рішенням обласної ради від 15 березня 2012 року №29-9/2012, 21 листопада обласна конкурсна комісія відвідала Мокроволянську сільську раду.

Голова районної ради Людмила Янишина, сільський голова Любов Белінська разом із членами комісії ознайомилися з утриманням та функціонуванням дошкільних закладів освіти, шкіл, закладів охорони здоров'я, будинків культури та бібліотек, які роззташовані на території територіальної громади.

Комісія ознайомилась також із станом збереження історико-культурної та природно-заповідної спадщини, утримання кладовищ та пам'ятників воїнам, загиблим під час війни.

Підсумки роботи комісії підвів помічник голови обласної ради, депутат обласної ради Сергій Кащук.

Переглядів: 521 | Додав: bil-rada | Дата: 23.11.2012 | Коментарі (0)