Понеділок, 06.05.2024, 17:08

«  Лютий 2012  »

Головна » 2012 » Лютий » 24 » День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни

День захисника Вітчизни – це свято для тих, хто служив у Радянській Армії. Та 23 лютого – це не лише свято військових. Це свято усіх чоловіків. Бо будь-який мужчина без сумніву буде жорстоким та безпощадним з ворогами Батьківщини і захищатиме її незалежність ціною власного життя. Це свято чоловіків, які носять військову форму, сивочолих ветеранів, юнаків, які відслужили, чи ще будуть служити у армії. На вшанування захисників Вітчизни запрошував колектив районного будинку культури. Зі сцени цього закладу линули щирі слова вітань від представників районної влади В.Васильчук, заступника голови райради та О.Примака, заступника голови райдержадміністрації. Віра Леонідівна та Олександр Григорович висловили впевненість, що, незважаючи на зміни у суспільстві та державі, які сталися, це свято для всіх, і вшановувати треба тих, хто боронив землю від німецько-фашистських загарбників, хто побував у Афганістані, хто зараз стоїть на варті безпеки та спокою мирних українських громадян. З вітальним словом також виступили заступник військового комісара О.Гаврилюк, голова районної організації ветеранів М.Максимчук та учень Білогірського НВК. Грамоти та цінні подарунки були вручені представниками влади військовослужбовцям.
     Далі присутні у залі могли насолодитися чудовим змістовним концертом. Не лише для чоловіків лунали пісні у виконанні улюблених артистів. Як завжди усю душу у пісню вклали кращі з кращих аматори сцени Назар Міщук, Таня Наголюк, добре знані колективи зведений хор, дует дитячої школи мистецтв, танцювальний колектив «Барви Поділля», брас –секстет, чоловічий вокальний ансамбль РБК, аматорський жіночий ансамбль "Мелодія”, народний аматорський ансамбль "Спомин”, дитячий зразковий ансамбль «Добрий настрій», народний ансамбль «Народні музики». Порадував новою програмою «Козаки повертаються з походу» народний фольклорний гурт «Забава». Ізюминкою концерту став виступ вокально-інструментального ансаблю. Гарним доповненням до концерту був вдало підбраний відеоряд, який глядачі могли бачити на екрані. Це заслуга оператора монтажу телестудії «Білогірська хвиля» РБК Б.Бойка. За технічну підтримку спасибі директору кіномережі В.Михайловському.
А.ДЗИЦЮК,
Фото Я.ПАНАСЮКА