Неділя, 28.04.2024, 21:04

«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 20 » День довкілля
День довкілля

20 квітня 2013 року організації, підприємства, заклади району взяли участь у Всеукраїнському суботнику. Напередодні всі працювали в рамках акції "За чисте довкілля". Заходи проходили на чолі  з головою районної ради Л.В.Янишиною та головою райдержадміністрації О.П.Мельничуком. Активно долучилися до них територіальні громади Білогірщини, в тому числі працівники виконавчого апарату районної ради, колектив райдержадміністрації, інші трудові колективи. Наразі наведено порядок на територіях районного стадіону. вулицях райцентру, селищ та сіл. Подбали білогірчани про історичні пам'ятки, видатні місця в населених пунктах, а також долучилися до розчищення узбіч доріг місцевого та державного значень.

За кожною організацією заздалегідь була закріплена відповідна територія, над порядком на якій кожен міг попрацювати  й напередодні суботника. Роботи продовжуватимуться й далі, і до Пасхальних свят Білогіря та територія всього району будуть приведені до належного порядку. Загалом же вдалося частково ліквідувати несанкційовані сміттєзвалища, висадити приблизно 2,5 тисячі дерев і майже тисячу кущів. Біля установ соціальної сфери, підприємств і організацій  району упорядковано газони і квітники. Велику увагу білогірчани приділили наведенню ладу на кладовищаж, а також розчищенню джерел, потічків, облаштуванню водонапірних башт в селах району.
Переглядів: 474 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0