Неділя, 28.04.2024, 17:37

«  Листопад 2012  »

Головна » 2012 » Листопад » 16 » 90-літній ювілей
90-літній ювілей
Життя таке швидкоплинне і дуже складне, а іноді ще й важке. Стільки в ньому перепитій, різних неув’язок, труднощів, болю… На кого не поглянь – у кожного своя доля, свої печалі і проблеми. Тільки одиниці тримаються з усіх сил, не показуючи цього на людях, інші не можуть втриматись. Та всі ми – люди. І якби там не було, а коли приходить свято, хочеться радості, світла і тепла.
Так і нещодавно Юрчук Ганна Федорівна відзначала свій 90-річний ювілей у селищі Мокроволя.  Далекого 10 листопада 1922 року у селянській сім'ї народилалась Ганна Федорівна. Доля ще з дитинства жорстоко знущалася  голодомором, а під час війни працювала в тилу, а в повоєнні роки в будинку побуту швачкою, а потім в колгоспі на птахофермі. Народила  і достойно виховала трьох чудових діток які подарували їй 6 онуків, а вони в свою чергу 3 правнуків. Проте міцне селянське коріння – села Мокроволя Білогірського району – допомогло їй пережити війну, перемогти хвороби і довгі роки залишатись  доброю, спокійною, милою жінкою.

Привітати ювілярку приїхали особисто, заступник голови районної ради Васильчик В.Л, начальник управління праці та соціального захисту населення  Романюк Т.М, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маринчук Р.М, а також голова Мокроволянської сільської ради Белінська Л.П які порадували її  теплими словами, квітами та подарунком. Юрчук Г.Ф зраділа таким гостям, із задоволенням поділилася з ними своїми спогадами про минуле і подякувала за чудові вітання.
Також 90 річчя відсвяткував житель с.Залужжя Мартинюк Григорій Сергійович. Народився 10 листопада 1922 року в селянській сімї. Під час  війни  був забраний до Німеччини, де працював на літейному заводі в м.Ессен. У 1945 році був визволений американцями, а в повоєнні роки працював в колгоспі трактористом. Разом з дружиною виховували 6 діток. А тепер радіють 15-ма внуками і 15 правнуками.
До Григорія Сергійовича також завітали щоб привітати заступник голови районної ради Васильчик В.Л, начальник управління праці та соціального захисту населення  Романюк Т.М, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маринчук Р.М, а також голова первинної ветеранської організації Рачок М.С.

Переглядів: 537 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1