Понеділок, 29.04.2024, 16:37

«  Лютий 2014  »

Головна » 2014 » Лютий » 18 » Засідання обласної координаційної ради Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»
Члени координаційної ради обговорили результати, яких вдалося досягти при реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ», зокрема, активізацію місцевих громад та налагодження плідного діалогу між представниками влади та громад.

За основною квотою у рамках Проекту реалізується 33 мікропроекти на загальну суму 6,3 млн. грн., з них кошти ЄС-ПРООН – 2,4 млн.грн., районних бюджетів – 3,1 млн.грн., спонсорські – понад 260 тис.грн., кошти громад – понад 570 тис. гривень.

Додатковий мікропроект на зекономлені кошти реалізується в с.Кошелівка Красилівського району. Його загальний бюджет становить майже 105 тис. гривень.

Загалом в області на сьогодні успішно реалізовано 28 мікропроектів. Щодо завершення інших мікропроектів, то керівництву районів рекомендовано взяти під особистий контроль їх реалізацію.

Завершити ж реалізацію всіх мікропроектів громад на підпорядкованих територіях в рамках реалізації Проекту та подати своєчасні звіти громадськими організаціями необхідно до 30 вересня 2014 року.

Адже між Урядом України та ЄС уже підписано угоду з впровадження третьої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і при відборі районів для подальшої участі невиконання мікропроектів буде розглядатись як критерій, що унеможливлює подальшу участь району в наступній фазі Проекту.

Нагадаємо, що реалізація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що співфінансується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Європейським Союзом, у Хмельницькій області розпочато 20 липня 2011 року. Саме цього дня була підписана тристороння Угода про партнерство між Хмельницькою облдержадміністрацією, обласною радою та Програмою розвитку ООН.

Переглядів: 371 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0