Субота, 04.05.2024, 08:13

«  Липень 2012  »

Головна » 2012 » Липень » 25 » Засідання колегії облдержадміністрації
Засідання колегії облдержадміністрації
    Вчора, 24 липня, голова районної ради Людмила Янишина та голова райдержадміністрації Олександр Мельничук взяли участь у засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Василь Ядуха.
    Перед початком роботи колегії голова облдержадміністрації Василь Ядуха оголосив про ряд кадрових призначень. Зокрема, начальником  Державної служби з лікарських засобів у Хмельницькій області призначений Мілінчук Ігор Анатолійович. Також Василь Ядуха представив новопризначеного начальника Державної інспекції сільського господарства України в області – Олександра Івановича Царенка.
     Далі члени колегії розпочали розгляд близько півдесятка питань порядку денного.
       Про підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2012 року присутнім доповів начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Прусецький. Він детально зупинився на позитивних досягненнях, а також повідомив і про негативні тенденції, які мають місце у деяких сферах в життєдіяльності нашого краю.
       Приділили члени колегії увагу питанню щодо здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю центрами соціальних служб для сім'ї дітей та молоді.
       Окрім інших, колегія прийняла рішення про представлення до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та визначилася із кандидатами щодо нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною».
Переглядів: 460 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1