Субота, 27.04.2024, 19:10

«  Грудень 2009  »

Головна » 2009 » Грудень » 21 » Вручення автомобіля КАМАЗ РВ надзвичайних ситуацій
Вручення автомобіля КАМАЗ РВ надзвичайних ситуацій

Приємна подія

Напередодні дня святого Миколая чудовий подарунок отримали члени колективу районного відділу міністерства надзвичайних ситуацій – їх автопарк поповнився новим сучасним пожежним автомобілем КАМАЗ, в якому є все необхідне для вчасного пожежогасіння і порятунку людських життів.

Під час урочистого вручення нового транспортного засобу до рятувальників звернувся народний депутат України В.П. Кравчук. Василь Петрович сказав, що працюючи керівником Теофіпольського району, на жаль, особисто бачив руйнівні пожежі і той ризик. з яким стикаються пожежники. Депутат розповів про урядову програму за допомогою якої новий КАМАЗ доїхав до Білогірщини. Відзначив В.П. Кравчук неабияку допомогу міністра надзвичайних ситуацій Володимира Шандри, розповідав про діяльність прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Дістався подарунок від народного депутата районному історико-краєзнавчому музею, а саме альбом 60-х років в якому зібрано знімки з святкування першого свята хлібороба в Білогірському районі.

Голова райдержадміністрації В.В. Кобера обіцяв, що всі питання, з якими стикатимуться рятівники, будуть вирішуватись, а голова районної ради М.Д. Ямчук побажав, щоб новий автомобіль возив пожежників тільки на навчання.

Дякував всім за добре обладнану машину начальник РВ МНС В.М. Панасюк. Володимир Миколайович згадав добрим словом уряд, районне керівництво, своїх прямих керівників. Рятувальники району вдячні за постійну підтримку в зміцненні матеріально-технічної бази П.В. Іващуку, М.Г. Луговому, І.В. Довгошеї, М.Ф. Рожику, І.А. Шевчуку, В.Д. Мельниченку, В.Ю. Зацепанюку, С.С. Квасюку.

Нехай же у пожежників буде якомога менше тривожних викликів, а рукави завжди будуть сухими.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 743 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0