Вівторок, 07.05.2024, 02:44

«  Жовтень 2013  »

Головна » 2013 » Жовтень » 1 » Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства
Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства
     01 жовтня 2013 року в районному будинку культури відбулося районне свято  «Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти». В урочистостях взяли участь  голова районної ради Людмила Янишина та  голова районної державної адміністрації Валерій Курсов, представники  ветеранських організацій району, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ району. Люди, які тут зібралися   сьогодні,  присвятили велику частину свого життя праці задля розвитку рідного краю,  які в післявоєнні роки підіймали нашу країну,  вирощували хліб,навчали дітей. У холі було організовано виставку, на якій представлені роботи  майстринь - вишивальниць .
       Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, наш прямий обов'язок - створити для них гідні умови життя, забезпечити належний захист та підтримку. Реалізація у нинішньому році соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та програм вже дала змогу підвищити стандарти життя представників старшого покоління. Зі святом присутніх привітала  голова районної ради Людмила Янишина.

Під  час урочистостей  ветеранам  війни та праці було  вручено  пам’ятні  подарунки.

Учасники художньої самодіяльності районного будинку культури порадували присутніх змістовними номерами концертної програми.
Отож, добра і затишку вам та вашим родинам, міцного здоров'я, довгих і щасливих років життя!

Переглядів: 552 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0