П`ятниця, 03.05.2024, 19:13

«  Липень 2013  »

Головна » 2013 » Липень » 3 » Триває Конкурс кращих практик місцевого самоврядування – 2013
Триває Конкурс кращих практик місцевого самоврядування – 2013

Рада Європи та Центр експертизи з питань реформи місцевого самоврядування в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» оголосили Конкурс кращих практик місцевого самоврядування – 2013.

Мета Конкурсу – 2013: виявлення, відзначення і поширення кращих практик та корисних ініціатив органів місцевого самоврядування в Україні задля їх розповсюдження та врахування при підготовці реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади у відповідності до положень Європейської хартії місцевого самоврядування та сучасних світових тенденцій.

До участі в Конкурсі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів, які можуть подавати проекти за наступною тематикою:

1. Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів.

2. Демократія участі: залучення громадян до прийняття рішень.

3. Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади.

Участь в Конкурсі кращих практик надає можливість:

• оцінити поточну діяльність органу місцевого самоврядування та стан розвитку своєї громади у порівнянні з іншими;

• набути нових знань та обмінятися досвідом;

• отримати відзнаку Ради Європи та здобути публічне визнання свого успіху.

Громади-переможці будуть відзначені на Церемонії нагородження за участю керівництва Ради Європи, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, засобів масової інформації.

За результатами Конкурсу буде видано збірку кращих практик.

Для участі в Конкурсі орган місцевого самоврядування має надіслати заповнену анкету на електронну адресу Офісу Ради Європи в Україні kateryna.sasina@coe.int до 1 серпня 2013 року.

Анкета учасника Конкурсу кращих практик місцевого самоврядування – 2013

Переглядів: 411 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0