Четвер, 28.03.2024, 18:07

«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 7 » Святкування з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні
Святкування з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

05 грудня 2014 року у сесійному залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Участь в якому взяли голова районної ради Людмила Янишина, заступник голови районної ради Віра Васильчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Бельцик, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ярощук,  селищних,  сільських голів, секретарів  територіальних громад, депутатів районної ради, ветеранів органів місцевого самоврядування,  громадськості району.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Тому від професіоналізму, досвіду і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить добробут людей.

Ми всі добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті.  Працюючи разом з людьми і для людей, починаючи з малого, але маючи на меті велике, сьогодні наше спільне завдання полягає в тому, щоб розвивати справжні осередки належного, ефективного, демократичного врядування.

Кращих преставників самоврядних громад, хто досяг значних успіхів у вдосконаленні самоврядування, соціально-економічному розвитку територій, покращенні життя людей на місцях, було відзначено різноманітними нагородами, вшановано подарунками.
  По завершенню офіційної частини для всіх учасників урочистостей відбувся святковий концерт.

Переглядів: 923 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0