Неділя, 05.05.2024, 07:44

«  Січень 2013  »

Головна » 2013 » Січень » 28 » Районний фестиваль «Квітуй, мій край, Хмельниччино моя»
Районний фестиваль «Квітуй, мій край, Хмельниччино моя»
     Фестиваль «Квітуй, мій край, Хмельниччино моя», котрий проходив на Білогірщині в рамках відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області, добіг до свого завершення і останній фестивальний захід відбувся минулої неділі на теренах Квітневської сільської ради у місцевому закладі освіти. Традиційно у спортивному залі Квітневської школи рогорнуло свою роботу містечко майстрів, де представлені кращі з кращих вироби народно-прикладного мистецтва.
Зокрема тут вишиті подушечки, серветки, рушники, килими, над якими трудилися Л.Романюк, Н.Кальнюк, Г.Кальнюк, А.Лукашук, Н. Артемчук, Л.Романюк, Н.Глущук. Окрасою виставки були вишивки з бісеру Віта Катрук та Наталія Ткачук, а родзинкою став вибитий килим, над яким трудилася Надія Гавришевська. Чудово оформила містечко майстрів завідуюча Соснівською бібліотекою Надія Ковальчук. Допомагала Надії Петрівні збирати вироби народного мистецтва завідуюча соснівським закладом культури Алла Лукашук.

Вітали присутніх сільський голова Микола Романюк, та методист Білогірського РБК Раїса Якимчук. Символи фестивалю для квітневчан передавала делегація із В’язівця, очолювана сільським головою Володимиром Єрьоміним. На концерті, який спільними силами підготували завідуюча закладом культури у Квітневому Олена Ольшевська та завідуюча Соснівським сільським клубом Алла Лукашук, вшановували Героя України Петра Іващука, працівників аграрної галузі, найстаріших жителів села та малят, котрі народилися у 2012 році, слова шани адресували ветеранам війни, воїнам-інтернаціоналістам, ліквідаторам Чорнобильської АЕС, доземно вклон6ялися багатодітним матерям та жінкам, котрі нагороджені почесною відзнакою «Мати-героїня», добрим словом згадували працівників освіти, культури та медицини, щасливої долі бажали парам, котрі стали на весільний рушник у минулому році. А музичними дарунками стали пісні у виконанні жіночої вокальної групи із Квітневого, жіночої вокальної групи Соснівського сільського клубу, солістів Б.Возної, І.Цюцик, С.Немирович, В.Цісарук, О.Ольшевської.

Ведучі заходу по завершенні дякували меценатам, котрі допомогли в організації заходу. Це сільський голова Микола Романюк, директор місцевої школи Юрій Тунік, генеральний директор ТОВ ІВК «Рідний край» Володимир Прокопчук.
Переглядів: 488 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0