Форма входу

Головна » 2012 » Вересень » 4 » Підсумок сезону по футболу
13:32
Підсумок сезону по футболу

Завершилась першість Білогірського району по футболу серед команд колективів фізкультури,  агро формувань та сільських фізкультурно-спортивних клубів у 2012 році . Перще місце, набравши 18 очок,  виборола команда «Перлина» Білогір’я. Другу сходинку  посіла команда «ФК Ямпіль» яка протягом сезону показувала чудову змістовну гру, але в очних зустрічах з чемпіонами поступилась. На третій сходинці  опинилась  команда  «ФК В'язівець» яка в другому колі зазнала лише одної поразки. Невдало виступив минулорічний чемпіон «ФК Рідний край» Квітневе. Переконливо здобувши в стартових поєдинках 6 очок , квітневчани несподівано пригальмували, в підсумку посівши лише четверте місце. До невдах першості можна віднести «ФК Перлину Поділля» які, маючи чудових виконавців у своєму складі, так і не змогли розкрити свій потенціал опинившись на 5 місці.
Переглядів: 480 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0