Вівторок, 30.04.2024, 20:05

«  Січень 2010  »

Головна » 2010 » Січень » 21 » Міжгір'ї - новий клуб
Міжгір'ї - новий клуб

Новою сторінкою історія Міжгір’я поповнилась минулого тижня. Тут гостинно розчинив двері новий сільський клуб, який, до речі, розташувався коло церкви.

Багато зусиль доклали місцеві жителі-ентузіасти для приближення урочистого моменту відкриття. Завідуюча клубом зібрала навколо себе однодумців: Миколу Дзицюка, Олексія Гаврилюка, Олександра Рудого, Віктора Поліщука, Марію Дзицюк, Галину Філінюк, Галину Тришкуру, Тамару Цісар. Всі ці люди працювали не покладаючи рук, а в останні дні, практично, цілодобово. За що й отримали грамоти сільської ради і цінні подарунки.

Багато гостей було в Міжгір’ї того дня. Голова районної ради М.Д. Ямчук, начальник відділу райдержадміністрації Л.П. Орендарчук, начальник відділу культури й туризму В.Л. Васильчук вітали міжгірців з різдвяно-новорічними святами, бажали, щоб клуб не пустував, а був наповнений цікавими заходами та концертами. Вітали земляків Сивківський сільський голова В.О. Іванюк та місцевий священник отець Василь. Останній освятив приміщення й подарував ікони.

А далі – перший концерт. І показаний не місцевими аматорами сцени, а гостями з районного будинку культури. Аплодували щиро і не жаліючи долонь, а по закінченню виступів проводжали гостей стоячи! Скоро й самі міжгірські артисти згадають, що й у них не перевівся талант, будуть радувати земляків своєю творчістю і підніматимуть на ноги великі й малі аудиторії

Переглядів: 723 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0