Понеділок, 29.04.2024, 00:54

«  Грудень 2010  »

Головна » 2010 » Грудень » 21 » Людмила Янишина - голова районної ради
Людмила Янишина - голова районної ради
        Друге пленарне засідання сесії районної ради шостого скликання занадто напруженим, на відміну від попереднього, не було. Депутати, певно, добре стомилися напередодні, отож голосувавання пройшло швидко, без затримок й вузьких місць. Перед тим отець Василь, також депутат, благословив колег на плідну роботу. Обирати голову районної ради треба було серед двох претендентів. Як і раніше, фракція в районній раді Народної партії висунула М.М.Подлєсного, який наразі працює заступником голови райдержадміністрації, а Партії регіонів - незмінно Л.Янишину, начальника  управління Пенсійного фонду в районі. Людмила Василівна, за підсумками таємного голосування, набрала 31 голос, таким чином ставши головою районної ради. Новообраний голова склала перед усім депутатським корпусом присягу.

З біографічної довідки Л.В.Янишиної: народилася 19 вересня 1961 року в селі Іванівка нашого району в сім'ї колгоспників. У 1976 році закінчила 8 класів Великоборовицької середньої школи і в цьому ж році вступила до Шепетівського сільськогогосподарського технікуму, який закінчила у 1979 році... Стала студенткою Тернопільського фінансово-економічного інституту, який закінчила в 1983 році. Направлена на роботу в Острізьке управління сільського господарства Рівненської області в плановий відділ. У 1985 році переїхала до батьків. Наступного року прийнята на посаду ведучого спеціаліста в управління сільського господарства, де працювала до червня 1992 року. У цьому ж році стала економістом-фінансистом управління. Через два роки почала працювати інспектором відділу Пенсійного фонду, а в 1994-му - начальником управління Пенсійного фондув Білогірському районі. Заслужений працівник соціальної сфери.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 993 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/3