Субота, 04.05.2024, 00:46

«  Липень 2013  »

Головна » 2013 » Липень » 4 » Координаційна рада з питань місцевого самоврядування
Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

03 липня 2013 року відбулось засідання  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради у селищі Ямпіль Білогірського району.

Голова районної ради Янишина Людмила Василівна, заступник голови районної ради Васильчук Віра Леонідівна та делегація у складі голови районної державної адміністрації Курсова Валерія Івановича, сільських та селищних голів району спершу відвідали В’язовецьку сільську раду, зокрема оглянули В’язовецьку загальноосвітню школу I-III ступенів.

Ямпільський селищний голова Рудь Валерій Анатолійович організував для гостей невеличку екскурсію, зокрема оглянули будівництво елеватора (зерносховища ПРАТ «Зерно продукт» м.Миронів Київської області), відвідали відділення соціальної допомоги вдома №2 смт.Ямпіль територіального центру соціального обслуговування., побували на Святотроїцькому джерелі, а також оглянули соціальні заклади: готель «Променад», спортивна школа, музей, бібліотека, музична школа та будинок культури.

Пленарна частина засідання Координаційної ради відбулась у Ямпільському будинку культури.

На розгляд та обговорення були винесені наступні питання:

1.Відкриття засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Янишина Людмила Василівна – голова районної ради

2. Про підсумки 1 туру щорічного районного конкурсу на кращий населений пункт та підтримки громадського порядку

Інформує: Васильчук Віра Леонідівна- заступник голови районної ради

3.Про стан надходжень до місцевих бюджетів.

Інформує: Моцюк Віталій Миколайович – начальник управління                                                                             фінансів райдержадміністрації

4.      Про ремонт та утримання доріг комунальної власності селищних, сільських рад району.

Інформує: Кабанов Микола Володимирович- начальник сектора   житлово-комунального господарства РДА

5.      Про стан інвентаризації земельного фонду та нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Білогірського району.

Інформує: Клімчук Віктор Станіславович  - держземагенство у  Білогірському районі

6.      Підведення підсумків засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Янишина Людмила Василівна – голова районної ради

Переглядів: 603 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0