Четвер, 02.05.2024, 05:42

«  Вересень 2012  »

Головна » 2012 » Вересень » 21 » Хмельницькій області 75 років
Хмельницькій області 75 років

Посеред древньої землі України - краплиною на карті позначене місто Хмельницький. Це центр громадського, суспільно-політичного, духовного та мистецького життя краю, що отримав назву Хмельниччина, це серце області, яка 22 вересня святкує 75-ту річницю створення.  Краса мальовничих пейзажів Хмельниччини є невичерпним джерелом творчості, джерелом натхнення для поетів та письменників нашого краю, які описують наш регіон та розповідають про свою любов до нього. Жителі Білогірщини про свою любов до області-ювілярки, невід’ємною частинкою, якої ми є, говорили на тематичному концерті «Квітуй, мій край, Хмельниччино моя», який відбувся 21 вересня у районному будинку культури.
    Людмила Янишина, голова районної ради,  привітала білогірчан зі святом. У своєму виступі Людмила Василівна згадала усіх, хто своєю працею та щоденною роботою прославляв та розбудовував Білогірщину.

Потому керівники району вручили ювілейні медалі для М.Я.Бараболі, В.Л.Васильчук, В.А.Вознюку, М.М.Кабановій, А.Д.Павленку. Грамотами районної ради та адміністрації, а також цінними сувенірами з нагоди дня народження області нагороджені В.В.Кобера, М.А.Оніщук, Л.П.Орендарчук, Г.А.Фабрична, Г.С.Фіщук.
    По завершенні урочистостей був музичний дарунок від колективів художньої самодіяльності та солістів районного будинку культури. А танцювальні композиції дарували юні учасники колективу «Перлинка» Будинку творчості школяра.

Переглядів: 519 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1