Субота, 04.05.2024, 09:07

«  Липень 2012  »

Головна » 2012 » Липень » 9 » Фестиваль «Квітуй мій край, Хмельниччино моя»
Фестиваль «Квітуй мій край, Хмельниччино моя»

Минулої неділі у Ставищанському сільському клубі, прийнявши вітальну естафету від Миклашівської сільської ради, відбувся змістовний концерт, присвячений 75 – річчю утворення Хмельницької області.

Хлібом-короваєм аматори сцени гостинно зустрічали гостей із Миклашівської сільської ради і районного будинку культури. Привітали всіх зі святом сільські голови Василь Миханчук та Геннадій Кривенчук, редактор районної газети "Життя і слово" Наталія Руда, директор РБК Микола Хоменко. Щиро аплодували аматорам сцени, жіночому вокальному ансамблю «Терниця», які виконували жартівливі і ліричні пісні. А акомпонувала їм чудовий спеціаліст своєї справи Олена Зубок.

Ведуча концерту С.Охремова розповіла історію свого села, згадала і вшанувала людей, які вклали і вкладають свою працю у розвиток села, а також багатодітних матерів, доярок, трактористів, народних майстрів, вчителів, лікарів, самодіяльних поетів... Всім їм були присвячені номери художньої самодіяльності.
     Вокальний ансамбль «Терниця» у складі О.Зубок та О.Іванцова подарував глядачам пісню «Вітер віє, калина цвіте». Власні поетичні вірші глядачі представила на росзуд публіки самодіяльний поет, вчителька молодших класів Л.Шпичка, вона ж веде гурток «Майстерня кераміки». На святі була представлена чудова виставка з глини та соленого тіста. Віршами про власне життя захопила публіку 89-річна А.Т.Грищенко.

На виставці народних умільців були представлені роботи вишивальниць Бендій А., Лотоцької Т., Чоботарської Л., Петрової Г., Єрмакової В., Шпички О., Зубатіної В., Федік Л., Каленик Т. А також вироби з лози кошиків народного умільця Петренко В. Готову продукцію із меду приніс на виставку пасічник – Федік В. Неоціненою красою, любов’ю до природи, до всього живого пройнялася душа Герман О., яка всю свою любов, вміння, терпіння віддає улюбленій справі - квітникарстві.

На завершення усіх гостей свята почастували смачним короваєм.

Переглядів: 730 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1