Понеділок, 29.04.2024, 22:11

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 16 » До уваги споживачів природного газу!
До уваги споживачів природного газу!

З 14 серпня  розпочав працювати антикризовий штаб обласного газового господарства. Головний координаційний центр розташований в центральному офісі компанії за адресою:

м. Хмельницький, проспект Миру, 41. До складу штабу ввійшли керівники ПАТ “Хмельницькгаз”, територіального відділення НКРЕ (національної комісії регулювання у сфері енергетики), обласного управління Держгірпромнагляду України.

Штаб оперативного реагування функціонує також і у  Білогірській філії, що обслуговує споживачів природного газу  Білогірського району).

Основними завданнями штабу є забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання Хмельницької області, зокрема, нашого району, за будь-яких обставин, зокрема у зв'язку з дестабілізуючою ситуацією, що склалась в Україні. Члени штабу будуть постійно здійснювати контроль за гарантованим забезпеченням споживачів необхідними обсягами природного газу в осінньо-зимовий період 2014-2015рр, за виконанням робіт з усунення аварійних ситуацій на газових мережах, видачею технічних умов, реалізацією проектів із переведення газового опалення на інші альтернативні джерела тощо.

Антикризовий штаб працює цілодобово та без вихідних. Про виникнення надзвичайної ситуації споживачі природного газу області можуть повідомити на “Гарячу лінію” компанії у

м. Хмельницькому за тел. 0 800 50 4314, в центральну диспетчерську службу за тел.: (0382) 71 04 83, а також за тел.104 на аварійну газову службу за місцем проживання (цілодобово, без святкових та вихідних).

Шановні подоляни!  Будьте пильними та відповідальними при користуванні газовими приладами, неухильно дотримуйтесь правил безпечного використання в побуті.

ПАТ “Хмельницькгаз”

Переглядів: 439 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0