Неділя, 05.05.2024, 20:16

«  Червень 2010  »

Головна » 2010 » Червень » 25 » 24.06.2010 року в районі відбулося виїзне засідання постійної комісії Хмельницької обласної ради

24.06.2010 року в районі відбулося виїзне засідання постійної комісії Хмельницької обласної ради з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Члени комісії обласної ради ознайомилися із соціальним захистом і створенням сприятливих умов для роботи дільничних інспекторів міліції.

В ході вивчення даного питання гості відвідали  Вільшаницьку та Хорошівську сільські ради, де знайомилися з досвідом та умовами роботи дільничних інспекторів міліції, адміністративних комісій сільських рад  та добровільних громадських формувань.

Після цього у малому залі засідань районної ради відбулося  спільне засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування і постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, діяльності рад, співпраці з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, на якому розглядалося питання „Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Білогірському районі на 2006-2010 роки”.

Інформував присутніх з даного питання начальник Білогірського РВ УМВС України в Хмельницькій області Гладищук І.П.

В обговоренні зазначеного питання взяли участь Лужняк М.І – начальник управління громадської безпеки УМВС України в Хмельницькій області, полковник міліції, заступник голови районної ради Андрухов А.М., члени постійної комісії районної ради Миколайчук М.М., Кушпель М.В., Яворський В.М., Ситар Г.Т., голова райдержадміністрації Кобера В.В., голова районної ради Ямчук М.Д., голова постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування Співачук В.Л.

Із зазначеного питання комісія прийняла відповідні рекомендації.

Переглядів: 682 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1