П`ятниця, 03.05.2024, 19:44

«  Жовтень 2012  »

Головна » 2012 » Жовтень » 12 » Звіт районної ради організації ветеранів України
Звіт районної ради організації ветеранів України

Сьогодні, 12 жовтня 2012 року в приміщенні Білогірської школи мистецтв відбувся  другий пленум районної ради організації ветеранів України. В його роботі взяли участь голова районної ради Людмила Янишина, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Подлєсний, заступник голови районної ради Віра Васильчук, голови первинних ветеранських організацій, сільські, селищні голови, керівники окремих районних служб.
     Голова районної ради Людмила Янишина у виступі перед ветеранами війни і праці відмітила позитивні моменти роботи влади: значно підвищено пенсії, за останніх  два роки в районі Указом Президента Віктора Януковича присвоєно звання «Мати-героїня» 120-ти нашим землячкам, а це доплата 40 процентів від розміру мінімальної пенсії, в районі відкрито соціальну аптеку, в якій ветерани можуть придбати ліки з п'ятивідсотковій знижці, завершується будівництво харчоблоку в центральній районній лікарні та є чимало інших позитивних напрацювань.
      На порядку денному засідання розглянули такі питання:
-Про завдання районної ради організації ветеранів України та первинних ветеранських організацій по виконанню рішень шостого з’їзду організації ветеранів України.
-Про заходи районної організації  ветеранів України по підготовці до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні та визволення України від фашистських загарбників.
-Про виконання Указу Президента України від 22 березня 2012 року  № 206/2012 "Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни".
      З обговорених на пленумі питань його учасники прийняли відповідну постанову.

Переглядів: 599 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1