Неділя, 05.05.2024, 00:32

«  Липень 2014  »

Головна » 2014 » Липень » 26 » Зібрання громадськості з метою роз'яснення реалізації плану мобілізаційних заходів Указ Президента України "Про часткову мобілізацію"

У зв’язку зі складною військовою та суспільною ситуацією, що складається на Сході України 25 липня 2014 року в райцентрі проведено зібрання громадськості з метою роз’яснення реалізації плану мобілізаційних заходів зазначених в Указі Президента України «Про часткову мобілізацію».
     У заході взяли участь голова районної ради Людмила Янишина, голова районної державної адміністрації Андрій Поліховський, заступник військового комісара Олег Кравченко, представники районного відділу РВ УМВС, громадськість селища Білогір’я.
     У своїх виступах керівники району, представник військового комісаріату довели до присутніх основні положення Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».

Часткова  мобілізація  оголошена  у  зв'язку  з  поширенням  проявів  тероризму, що  призводять до  загибелі  мирного  населення та військовослужбовців у  східних регіонах,  концентрацією  угруповань  військ  (сил)  на  території  Російської Федерації  поблизу  державного  кордону  України,  загрозою  нападу  та небезпекою незалежності України.
       Указ  має  на  меті  задоволення  потреби  у  доукомплектуванні  Збройних  Сил, Нацгвардії,  СБУ,  Державної  прикордонної  служби,  Державної  спеціальної служби  транспорту,  інших  військових  формувань  військовозобов’язаними  та резервістами відповідно до мобілізаційних планів.
      Мобілізація триватиме  протягом  45 днів  на території всіх  24 областей  та  міста Києва. Категорії  громадян,  які  мають  право  на  відстрочку  від  призову  на  військову службу  під  час  мобілізації,  визначені  ст.23  Закону  України  "Про  мобілізаційну підготовку  та  мобілізацію".  Зокрема  це:  чоловіки,  на  утриманні  яких перебувають  п'ять  і  більше дітей  віком  до  16  років;  жінки,  на утриманні  яких  перебувають діти  віком  до  16  років;  зайняті  постійним доглядом  за  особами,  що його  потребують,  у  разі  відсутності  інших  осіб,  які  можуть  здійснювати  такий догляд.

Третя  хвиля  мобілізації  дасть  можливість  перепочинку  та  морально-психологічного  відновлення  для  тих  бійців,  які  вже  тривалий  час  на «передовій».  За  рахунок  прибуття  нових  змобілізованих  сил відбудеться ротація:  підрозділи  із  зони  АТО  будуть  тимчасово  переведені  у  спокійніші регіони.  Окрім  того,  таким  бійцям  відповідно  до  графіку  та  конкретної життєвої ситуації планується надавати  короткострокові відпустки.

Переглядів: 500 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0