Вівторок, 30.04.2024, 16:22

«  Листопад 2011  »

Головна » 2011 » Листопад » 28 » Завершальний етап огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності
Завершальний етап огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності
    27 листопада 2011 року в районному будинку культури відбувся завершальний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності за жанрами Білогірського району «У віночку калиновім цвіте – розцвітає Білогірщина барвиста, наш Подільський краю», присвячений 20-річчю Незалежності України. Учасників конкурсу привітали заступник голови районної ради В.Васильчук та перший заступник голови райдержадміністрації О.Мельничук.
 Завершальний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності сільських закладів культури проводився з метою подальшого розвитку самодіяльного аматорського мистецтва, залучення широкої громадськості до діяльності культурно-просвітницьких заходів та аматорських колективів.
         Завдання огляду-конкурсу:
-подальший розвиток всіх видів та жанрів самодіяльного мистецтва;
-виявлення нових та залучення існуючих колективів, нових учасників;
-зростання виконавської майстерності, народних аматорських та самодіяльних колективів.
         Огляд-конкурс проводився у два етапи.
Перший етап з 31 липня по 9 жовтня на територіях семи сільських рад: Коритне, Хорошів, Ямпіль, Миклаші, Переросле, В.Калетинці, Мокроволя, де приймали участь майже усі аматорські колективи району.
     Другий, завершальний етап відбувся в районному будинку культури 27 листопада, в якому приймало участь 18 кращих колективів та окремих виконавців за жанрами: вокально-хоровий, фольклорний, музичний, художнього читання, естрадного співу.
         Огляд-конкурс оцінювався по п’ятибальній системі.
        Переможцями завершального огляду-конкурсу стали колективи, які нагороджені грамотами та пам’ятними сувенірами:
-         1 місце - хоровий колектив Міжгірського сільського клубу – Керівник Наталія Руда;
-    1 місце – народний аматорський вокальний ансамбль «Берегиня» Микласького СБК – керівник Володимир Бідюк;
-         1 місце – фольклорний колектив Велико-Боровицького СБК – керівник Тетяна Горлачук;
-         1 місце по музичному жанру сімейний ансамбль Кульбів Тростянецького СБК;
-         1 місце по естрадному співу – Михайло Мушинський Тихомельського СК;
-         1 місце по художньому читанню – Ніла Мандзюк с.Мокроволя;
-         1 місце по авторському читанню – Петро Карнаух – с.В.Калетинці;
-         1 місце по гумористичному авторському читанню – Ігор Сас – с.Переросле;
-         1 місце – гуморист Микола Мушинський с.Сивки.
-         2 місце – хоровий колектив В.Калетинецького СБК – музичний керівник Олена Зубок;
-    2 місце – чоловічий вокальний ансамбль Міжгірського СК – музичний керівник Юрій Мушинський;
-         2 місце – вокальний ансамбль «Калина» Довгалівського СК – керівник Наталія Бійчук;
-         2 місце по естрадному співу – Тетяна Наголюк с.Сушівці;
-         2 місце по художньому читанню – Інна Андріюк с.Шимківці.
3 місце – вокальний ансамбль Шимковецького СК. Керівник Леся Никитюк.

Переглядів: 618 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1