Понеділок, 29.04.2024, 00:39

«  Жовтень 2013  »

Головна » 2013 » Жовтень » 24 » Відбулось засідання Координаційної ради
Відбулось засідання Координаційної ради
    23 жовтня 2013 року відбулось засідання Координаційної ради  з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Координаційна рада розпочала свою роботу  у  нещодавно створеному Білогірському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Засідання відкрила голова районної ради Людмила Янишина, також участь у засіданні прийняли заступник голови ради Віра Васильчук, голова  районної державної адміністрації Валерій Курсов, сільські та селищні голови району.
Головний лікар центру Віталій Бараболя провів для учасників ради невеличку екскурсію по центру та прозвітував про його  роботу.
Продовжила свою роботу Координаційна рада у Білогірському територіальному центрі обслуговування одиноких непрацездатних громадян, де розглянули наступні питання:

- про співпрацю центру соціального  обслуговування   одиноких непрацездатних громадян з виконавчими комітетами сільських, селищних рад по наданню соціальних  послуг жителям територіальних громад;

- про спільну роботу дільничих інспекторів міліції і виконавчих комітетів сільських, селищних рад по покращенню роботи адміністративних комісій;

-  про сприяння сільських рад в організації створення заготівельних, виробничих та обслуговуючих кооперативів на селі.

Переглядів: 436 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1