Субота, 04.05.2024, 01:49

«  Жовтень 2012  »

Головна » 2012 » Жовтень » 16 » Відбулися урочистості у с. Перерослому
Відбулися урочистості у с. Перерослому

13 жовтня у Перерослівському сільському клубі відбулися урочистості з нагоди 75-ої річниці утворення Хмельницької області та 410-ої річниці с.Перерослого.
    Ця подія є знаковою для усіх жителів регіону, бо за сім з половиною десятиліть Хмельниччина пройшла шлях,  уславлений малими та великими подіями, трудовими досягненнями людей, героїзмом під час Великої Вітчизняної війни.
    Цій події присвячений регіональний фестиваль „Квітуй, мій край, Хмельниччино моя”.

Перед початком заходу присутніх привітали завідуючий відділом організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Володимир Лісовик, сільський голова Ігор Сас, методист районного будинку культури Раїса Якимчук.
    Територіальна громада Перерослівської сільської ради прийняла естафету від територіальної громади Малоборовицької сільської ради. Гості вітали господарів духмяним короваєм та з словом привітання звернулась до присутніх завідуюча Малоборовицькою сільською бібліотекою Леся Малюк.

В ході тематичного концерту учасники художньої самодіяльності територіальної громади вшанували учасників Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, матерів-героїнь, афганців, працівників сільського господарства, медицини, народних умільців.

По завершенню урочистостей сільський голова Ігор Сас пригостив учасників свята короваєм.

Переглядів: 452 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1