Субота, 04.05.2024, 07:19

«  Жовтень 2012  »

Головна » 2012 » Жовтень » 3 » Урочистості з нагоди Дня працівників освіти
Урочистості з нагоди Дня працівників освіти
    Щорічно у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Напередодні свята, 03 жовтня, в святково прибраній актовій залі Білогірського НВК зібралися делегації освітян з кожного навчального закладу району.

Педагогів району вітали заступник голови районної ради Віра Васильчук та перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Подлєсний, які  зазначили, що схиляють голову перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Кращі педагоги отримали грамоти та цінні подарунки районної ради та райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації.

Начальник відділу освіти Марія Кабанова та голова профспілки освітян Борис Огороднік у своїх виступах відзначили, що педагоги Білогірщини сумлінно виконують свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Було на урочистостях багато гарних слів вітань, подарунків та нагород, а найкращим подарунком до свята став концерт, організований учнями школи.

Переглядів: 481 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1