Понеділок, 29.04.2024, 13:25

«  Травень 2011  »

Головна » 2011 » Травень » 13 » Творчий звіт аматорів народного мистецтва Білогірщини
Творчий звіт аматорів народного мистецтва Білогірщини

12 травня 2011 року в приміщенні районного будинку культури відбувся творчий звіт аматорів народного мистецтва Білогірщини. Перед початком дійства увазі глядачів, присутніх на заході – представникам громадськості була представлена виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
     Були тут і неймовірної краси вишивки і вимальовані вправним пензлем народних художників картини різноматної тематики, вироби з соломи. Особливо вирізнилась серед представлених на суд глядачів виставка вишивок народної майстрині із села Зіньки Малоборовицької сільської ради Лариси Романюк. Вся виставка релігійної тематики: тайна вечеря Ісуса Христа зі своїми апостолами, образи Ісуса Христа і Матері божої, барвисті великодні рушники, на темному фоні обрядові рушники на піст.
     Кожну виставку достойно представляли аматори сцени сільських, селищних рад району. Все дійство відбувалося на площі перед районним будинком культури.
     Опісля в залі районного будинку культури відбувся сам творчий звіт-концерт-конкурс представників художньої самодіяльності Білогірщини, приурочений 20-річчю Незалежності України. На дійстві були присутні гості із Хмельницького: Трунова Ірина Миколаївна - начальник управління культури і туризму облдержадміністрації, Цимбалюк Світлана Дмитрівна – завідуюча відділом управління, Ільїнська Олена Василівна – директор обласного науково-методичного центру культури і мистецтв , заслужений працівник культури України, ряд працівників цього ж центру.
    Щиро привітали присутніх в переповненому залі зі святом народних талантів голова районної ради Людмила Василівна Янишина, голова районної державної адміністрації Валентин Володимирович Заріцький, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Наталія Токарська.
  ...На сцені ведучі концертної програми. Вони відначають здобутки регіону за роки Незалежності. За цей час в районі газифіковано 45 населених пунктів, збудовано три загальноосвітніх школи, десять дитсадків, отримано 17 шкільних автобусів, вступила в дію птахофабрика, утворено 43 фермерських господарств, 71 мале підприємство, відкрито будинок-інтернат для людей похилого віку, районний територіальний центр соціального обслуговування та його філіал в Ямполі, відкрито сім ФАПів, чотири стоматологічних кабінети, районний історико-краєзнавчий музей, сім громадських музеїв, здійснено капітальний ремонт районної музичної школи, відкрито її філіал в Ямполі, побудовано одинадцять церков, пам’ятники Т.Г.Шевченку реконструйовано Б.Хмельницькому.
     Великою виконавською майстерністю серед аматорів художньої самодіяльності, що були представлені на суд глядача, виділився зведений хор працівників культури, керівник Олена Зубок, учасники дитячих танцювальних колективів Будинку творчості школярів, дитячої музичної школи «Барви Поділля», керівники Інна Береговська та Оксана Мельник, дитячого зразкового фольклорного ансамблю «Добрий настрій» РБК, керівник Олена Зубок, учасники хору Свято - Троїцького джерела смт Ямпіль – керівник протоієрей Іван Хаврусь, регент Ярослав Борошенко, учасники вокально – хореографічної композиції «Квітка – душа»(танцювальний колектив «Барви Поділля»), самодіяльні актори – учасники народного аматорського театру мініатюр РБК, керівник Раїса Якимчук (уривок з вистави «Наталка – Полтавка») тощо.
     Творчий звіт аматорів народного мистецтва Білогірщини ще раз засвідчив: Білогірщина багата народними талантами!

Переглядів: 692 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1