Вівторок, 30.04.2024, 13:34

«  Листопад 2011  »

Головна » 2011 » Листопад » 24 » Схід територіальної громади Вільшаницької сільської ради
Схід територіальної громади Вільшаницької сільської ради

24 листопада 2011 року в приміщенні сільського клубу відбувся схід територіальної громади Вільшаницької сільської ради.
       На сході громади були розглянуті наступні питання:
1. Звіт сільського голови Артемчук Ніни Євгенівни про свою роботу за період з 10 листопада 2010 року по 22 листопада 2011 року;
2. Про обговорення Законопроекту України "Про ринок земель".
       Відповідно до порядку денного сільський голова прозвітувала перед громадою про діяльність сільської ради. В обговоренні звіту голови взяла участь заступник голови районної ради В.Л. Васильчук. Віра Леонідівна звернула увагу присутніх на роботу депутатського корпусу місцевої ради, розвиток соціальних установ села, виконання програми соціально-економічного розвитку району. Актуальним для жителів сільської ради є питання відміни поїзда Івано-Франківськ-Шепетівка та у зв'язку з цим неможливістю дістатись до районного центру. Віра Леонідівна повідомила, що на даний час районною радою вживаються заходи для відкриття нового автобусного маршруту Вільшаниця-Білогір'я.

Про нововведення пов'язані з функціонуванням ринку земель в Україні розповів начальник відділу Держкомзему в Білогірському районі, депутат районної ради В.С. Клімчук, а начальник управління праці і соціального захисту населення Білогірської РДА Т.М. Романюк розповіла про порядок надання субсидій на тверде паливо і скраплений газ. На зустрічі з громадою виступив і акцентував увагу на нагальних проблемах життя громади заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради М.М. Подлєсний. В роботі сходу громадян також взяв участь завідувач юридичним сектором райдержадміністрації Р.П. Муляр.
      По кожному із розглянутих на сході громади питань було прийнято рішення.

Переглядів: 544 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/2