Вівторок, 30.04.2024, 11:36

«  Листопад 2011  »

Головна » 2011 » Листопад » 9 » Схід територіальної громади Довгалівської сільської ради
Схід територіальної громади Довгалівської сільської ради

Сьогодні, 09.11.2011 р., з робочим візитом с. Довгалівку відвідали голова районної ради Л.В. Янишина та голова райдержадміністрації В.В. Заріцький.
       Спочатку керівники району разом із сільським головою відвідали сільський ФАП. Незважаючи на те, що ФАП газифікований, саме приміщення потребує термінового капітального ремонту, а отже і значних коштів. Очільники обговорили способи вирішення цієї проблеми.

Л.В. Янишина та В.В. Заріцький також відвідали дитячий садочок та ознайомилися з умовами, в яких навчаються та виховуються дошкільнята.

Після цього у приміщенні Довгалівського сільського клубу відбувся схід територіальної громади Довгалівської сільської ради.
       Заслухавши звіт сільського голови Бійчук Галини Миколаївни, члени територіальної громади мали можливість задати хвилюючі їх питання.

У сході громади взяла участь і розповіла про новели земельного законодавства щодо запровадження ринку земель заступник начальника відділу Держкомзему в Білогірському районі Захар'яш В.О. Про питання медичного забезпечення доповів заступник головного лікаря Білогірської ЦРЛ Срібнюк М.М.
     В обговоренні звіту сільського голови взяв участь депутат районної ради, директор СТОВ "Довгалівське" Довгошея І.В.
        По кожному із розглянутих на сході громади питань були прийняті рішення.

Переглядів: 494 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1