Неділя, 05.05.2024, 07:27

«  Липень 2014  »

Головна » 2014 » Липень » 10 » Робочий візит голови обласної державної адміністрації на Білогірщину
Робочий візит голови обласної державної адміністрації на Білогірщину

09 липня 2014 року Білогірський район з робочою поїздкою відвідав голова обласної державної адміністрації Леонід Прус.

У супроводі голови районної ради Людмили Янишиної та голови районної державної адміністрації Андрія Поліховського керівник області відвідав Довгалівський дошкільний заклад, Довгалівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомився із проведенням жнив на полях ТзДВ «В’язовець», побував на окремих промислових підприємствах Білогірщини.

Одним із першочергових завдань влади є забезпечення готовності освітніх закладів до роботи в новому навчальному році, тому першою зупинкою були заклади освіти. Наразі тут тривають ремонтні роботи, аби діти  могли  приступити до навчання в умовах, що в повній мірі відповідають вимогам санітарно – гігієнічного законодавства. В приміщеннях облаштовані харчоблоки,  налагоджено водопостачання гарячою та холодною проточною водою, територія підтримується в належному естетичному вигляді, обладнані внутрішні туалети.

Леонід Іванович здійснив  поїздку на поля ТзДВ «В’язовець»,  ознайомився зі станом польових робіт. ТзДВ «В’язовець».

Черговою зупинкою була філія приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП»-«Ямпільський елеватор». Підприємство обладнано висококласним устаткуванням (сушильне, очисне обладнання, транспортувальні лінії,  устаткування для відвантаження).   Вартість будівництва сучасного зерносховища близько 60 мільйонів гривень. Тут приймають, очищають та відправляють далі зернові та кукурудзу. Для цього є три сховища об’ємом 60 тисяч кубічних метри, та три об’ємом – 45 тисяч кубічних метрів. Елеватор надає послуги зі зберігання сільськогосподарських культур  господарствам.

Побував керівник області і на ТОВ «Ямпільський ресорний завод» де працює 50 чоловік. Ямпільчани виготовляють ресори і ресорні листи для вантажних автомобілів МАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ, КРАЗ, ФОТОН, ГАЗ; мікроавтобусів Богдан, Еталон, Мерседес. Крім того, товариство ремонтує шкільні автобуси. Ось і зараз працівники підприємства працюють коло таких транспортних засобів.

Переглядів: 363 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0