Субота, 04.05.2024, 00:14

«  Жовтень 2012  »

Головна » 2012 » Жовтень » 22 » Фестиваль «Квітуй мій край, Хмельниччино моя»
Фестиваль «Квітуй мій край, Хмельниччино моя»

До завершення підходить естафетна хода фестивалю «Квітуй, мій край, Хмельниччино моя», який присвячений 75-ти річчю утворення області. Нагадаю, що фестиваль стартував в літку на теренах Мокроволянської сільської ради. Основна мета фестивалю довести, що жителі краю білих гір мають гарні пісенні традиції і вони складають невід’ємну частину мистецької палітри Хмельниччини. Фестиваль став найзнаменнішою подією року для жителів Білогірщини та митців краю білих гір. А минулої неділі творча зустріч у рамках фестивалю відбулася у Хорошівському будинку культури.

Традиційно у просторому фойє діє містечко-майстрів, де на огляд відвідувачів представлені кращі вироби декоративно-прикладного мистецтва, які виготовили своїми вмілими руками талановиті жителі сільської ради. Найбільше на виставці вишивок-ікон.
     На святковий лад хорошівчан та гостей сільської ради налаштовував виступ – привітання від очільника територіальної громади В.Ващука, провідного методиста РБК Л.Особської. Естафету приймали від делегації із Білогірської селищної ради, яку очолив В.Поліщук, серетар селищної ради. Віктор Володимирович вітав гостей заходу не лише гарним, щирим словом, а й запашним духмяним короваєм.

Аматори народного мистецтва вкотре доводили, що село – колиска української культури. Адже, зуміли підготувати фантастичне концертне дійство і подарували глядачам неабияку душевну насолоду, дозволили ще раз зробити ковток з, переповненої талантами, мистецької чаші.

Переглядів: 445 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/2